PONUKA ONLINE KURZU "Manželské večery"

Drahí manželia,
keďže sme si vedomí, že žijeme veľmi neisté časy, plné obmedzení a často sa meniacich pravidiel, rozhodli sme sa ponúknuť Vám možnosť urobiť niečo pozitívne pre svoje manželstvo. Pozývame Vás stráviť 8 večerov 1x v týždni úplne inak ako zvyčajne. Môžeme sa stretnúť v online priestore na kurze Manželské večery, ktorým Vás budeme radi sprevádzať. Bližšie o kurze si môžete pozrieť na stránke https://manzelskevecery.maranathapo.sk/kurz-manzelske-vecery/.

Zvyčajne tento kurz prebieha v krásnom prostredí s večerou, pri sviečkach, s ružičkou na stole… Keďže teraz takáto forma nie je možná, hľadali sme spôsob ako Vám umožniť zúčastniť sa kurzu a znovu naštartovať svoj vzťah, prípadne počuť, čoho sa vyvarovať, aby Vám vzťah nezovšednel. Atmosféru kurzu si viete pripraviť aj doma, stačí trochu kreativity a ochoty z obidvoch strán (manželka uvarí večeru, manžel prinesie kvietok, prípadne inú drobnosť manželke, alebo naopak… :-D). Kurz je vhodný aj pre manželov, ktorí majú malé deti, keďže nemusia riešiť dozeranie detí počas kurzu.

Prihlásiť sa na kurz môžete mailom – copovi.jm@gmail.com, prípadne telefonicky 0905970956.
Všetky bližšie informácie poskytneme pri prihlásení.
Začíname 4.12.2021 o 19 hod. a tešíme sa na stretnutie s Vami. 
Janko a Mária Čopoví, Snina

AKO BUDE KURZ MANŽELSKÉ VEČERY VYZERAŤ?

· Balíček: Dostanete balíček s príručkami a malým prekvapením.
· Prístupové údaje: po prihlásení na kurz vám ich pošleme do mailu a tak isto aj odkaz na YouTube kanál, kde bude streamovaná prednáška s témou na daný večer.
· Večera: Každú sobotu od 4.12.2021 do 29.1.2022 si doma pripravíte malú romantickú večeru pri sviečkach len pre vás dvoch (viď obrázok). Bez nej sa Manželské večery nezaobídu. Počítame so začiatkom večere o 19:00 a živého programu o 19:30.
· Príhovor: Po večeri vás krátko privítame na Meete resp. Zoome (pokiaľ neviete, pomôžeme) a predstavíme hostí každého večera, ktorých vyspovedáme, ako danú tému prakticky riešia oni. Potom pustíme streamovanú prednášku z nových videí manželov Leeových na jednu z tém kurzu (videa z roku 2021 obsahujú skúsenosti mnohých párov, krásne animácie i rady odborníkov).
· Rozhovory: Príhovory sú prerušené chvíľami, v ktorých budete mať ako pár príležitosť k rozhovoru vo dvojici nad otázkami z príručiek. Veľa hostí hovorí, že práve táto možnosť prebrať spolu v kľude témy, ku ktorým sa v každodennom zhone nedostanú, je najužitočnejšia súčasť kurzu.
· Posledný ôsmy večer: párty kurzu – prebehne inak než obvykle… uvidíme ako, podľa toho, aké budú epidemiologické podmienky.
· Prihlasovanie a kontaktná osoba: copovi.jm@gmail.com, Ján Čop, č.t. 0905970956

You may also like