Po dobrých spätných väzbách na zimné online manželské večery ponúkame manželom i jarný termín.

AKO BUDE ONLINE KURZ VYZERAŤ?

· Balíček: Dostanete balíček s príručkami a malým prekvapením.

· Prístupové údaje: po prihlásení na kurz vám ich pošleme do mailu a tak isto aj odkaz na YouTube kanál, kde bude streamovaná prednáška s témou na daný večer.

· Večera: Každú sobotu od 26.3.2022 do 14.5.2022 si doma pripravíte malú romantickú večeru pri sviečkach len pre vás dvoch (viď obrázok). Bez nej sa Manželské večery nezaobídu. Počítame so začiatkom večere o 19:00 a živého programu o 19:30.

· Príhovor: Po večeri vás krátko privítame na Zoome (pokiaľ neviete, pomôžeme) a predstavíme hostí každého večera, ktorých vyspovedáme, ako danú tému prakticky riešia oni. Potom pustíme streamovanú prednášku z nových videí manželov Leeových na jednu z tém kurzu (videa z roku 2021 obsahujú skúsenosti mnohých párov, krásne animácie i rady odborníkov).

· Rozhovory: Príhovory sú prerušené chvíľami, v ktorých budete mať ako pár príležitosť k rozhovoru vo dvojici nad otázkami z príručiek. Veľa hostí hovorí, že práve táto možnosť prebrať spolu v kľude témy, ku ktorým sa v každodennom zhone nedostanú, je najužitočnejšia súčasť kurzu.

· Posledný ôsmy večer: párty kurzu – prebehne inak než obvykle…

· Prihlasovanie a kontaktná osoba: copovi.jm@gmail.com, Ján Čop, č.t. 0905970956

You may also like