Fatimský deň - 13. máj 2022 - aktivita pre deti, rodiny

Občianske združenie Rodinné spoločenstvo FATIMA, ktoré sa venuje šíreniu fatimského posolstva medzi deťmi, mládežou a v rodinách pozýva v spolupráci s ACN k modlitebnej aktivite: 

„Deti, pomôžte, aby moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazilo“,

Túžbou Rodinného spoločenstva  zhromaždiť deti vo Fatimský deň – 13. mája 2022: 

– na spoločnú modlitbu posvätného ruženca
– v adorácii pred Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou
– a zasvätiť deti Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie.

Príprava: 

Je dobré pripraviť sa na takýto veľký deň. Preto vás pozývame do Školy Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, počas ktorej sa budeme pripravovať na tento deň. Bude prebiehať mesiac po Veľkej noci. Začíname od 18.4.2022.

Môžu sa pripojiť deti, žiaci v školách so svojimi katechétmi, rodičia s deťmi, ale aj jednotlivé farnosti.

Počas tohto prípravného obdobia raz v týždni budú k dispozícii aktuálne informácie a materiály k stiahnutiu na webovej stránke: https://rsfatima.sk/skola-nep-srdca-panny-marie/

Panna Mária si praje, aby táto výzva k modlitbe, obráteniu a pokániu zaznela skrze detí v rodinách, aby sa oheň viery nanovo mohol zapáliť vo všetkých rodinách na celom svete.

Panna Mária volá aj teba: „Potrebujem tvoju pomoc, aby ľudia našli cestu späť k Bohu, aby nastal pokoj a mier vo svete. Staňte sa misionármi môjho Nepoškvrneného Srdca, nasledujúc malých pastierikov z Fatimy, ktorí odpovedali na výzvy k modlitbe, obráteniu  a pokániu.

 

Viac informácii: 

Škola Nep. srdca Panny Márie – Rodinné spoločenstvo Fatima | DOM PANNY MÁRIE (rsfatima.sk)

 

You may also like