POZÝVAME NA DUCHOVNÚ OBNOVU!

Rodinné spoločenstvo Fatima – Dom Panny Márie v spolupráci s našim Arcidiecéznym centrom pre rodinu (ACR) v Košiciach pozýva mladých (18+) na duchovnú obnovu s témou ,,NEBOJ SA“.

👉Kedy? od 2.2.2024 do 4.2.2024
👉Kde? Dom Panny Márie v Ždani

Inšpirujúc sa príbehom Márie a Jozefa, ktorých Boh vyzval, aby sa nebáli odpovedať na Boží plán, máme túžbu poukázať na to, že slová ,,NEBOJ SA“ sú aktuálne a živé aj pre Katku, Emu, Tomáša, Lucku, Lukáša, Janku, Veroniku, Matúša, Jančiho… pre Teba.

👉Hosťom duchovnej obnovy bude o. Martin Rečlo, riaditeľ Arcidiecézne centrum pre rodinu v Košiciach, spolu so svojimi spolupracovníkmi a priateľmi manželmi Kucharčíkovcami. Rozprávať budú o momentoch, kedy vykročili na rôzne životné cesty svojho povolania s dôverou v slová ,,NEBOJ SA“, čo tým rozhodnutiam predchádzalo, s čím sa natrápili, ako prebiehalo rozlišovanie ich cesty, o svojej skúsenosti s Božou starostlivosťou i strasťami, ktorým sa nedalo vyhnúť. Čas stíšenia, modlitby a adorácie, sú príležitosťou porozprávať o svojich obavách Bohu a začuť Jeho ,,NEBOJ SA!“

Srdečne Ťa pozývame!
Prihlásenie cez formulár: https://forms.gle/Cv2tgsCxa66BSero9

You may also like